• Ви знаходитесь тут:

• Обдарована молодь - "Крок у майбутнє"
Реалізація нової моделі освіти – «Освіта інноваційного суспільства України ХХІ ст. з урахуванням Європейського досвіду освіти, ресурсів інноваційного розвитку світу» потребує подальшого розвитку ліцейської системи інтелектуальних і творчих здібностей молоді.
Система роботи ліцею за схемою «Учитель-Учень-Учений» визначила такі основні напрямки:

- психолого-педагогічна діагностика (тести, співбесіда) по визначенню інтересів, схильності, природних задатків учнів;

- психологізація навчально-виховного процесу;

- диференціація та індивідуалізація навчання в умовах роботи з обдарованими дітьми, рання профілізація ;

- контроль і консультації керівників груп;

- соціальна адаптація: участь в групах МАН, професійна практика, участь в наукових дослідженнях, експедиціях, захист рефератів, проектів у ході науково-практичних конференцій, колоквіумів.

Традиційний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на базі ліцею

/Files/photogallery/8856/P1210192.JPG

/Files/photogallery/8856/P1210219.JPG