• Ви знаходитесь тут:

«Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору»

2018-03-13

В рамках участі Харківського ліцею № 89 у регіональному моніторингу дослідження якості освіти, який здійснюється відповідно до освітнього проекту «Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору» 15.03.2018 у ліцеї проводилося тестування учнів 11-х класів у режимі on-line за завданнями зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

/Files/images/IMG_2873.JPG

В рамках участі Харківського ліцею № 89 у регіональному моніторингу дослідження якості освіти, який здійснюється відповідно до освітнього проекту «Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору» 13.03.2018 у ліцеї проводилося тестування учнів 11-х класів у режимі on-line за завданнями зовнішнього незалежного оцінювання з двох навчальних предметів: історії України або математики (завибором учнів).

/Files/images/IMG_2994.JPG /Files/images/IMG_2871.JPG