Реалізацією краєзнавчого напряму опікується центр «Еколог»

(міністр Бандура Єкатерина, учениця 8-Г класу)

Мета і зміст роботи центру:

формування в учнів ліцею шанобливого ставлення до екології

Задачі центру:

• організація участі учнів ліцею в операції «Весела мітла» - роботі на закріплених пришкільних ділянках по прибиранню опалого листя в осінній період;
  • формування екологічної культури людини, її гармонії з природою;
  • вивчення природи рідного краю;
  • надання консультативної допомоги класам у підготовці до участі в екологічних акціях;
  • організація тематичних виставок творчих робіт - поробок учнів ліцею (з природних матеріалів);
  • звітування про проведену роботу на засіданнях Президіуму.
/Files/images/екол.JPG

/Files/images/екол2.jpg

/Files/images/тыкв5.jpg

/Files/images/екол3.JPG

/Files/images/shutterstock_23877799_free_earth_vector_0.jpg.png

Метою діяльності краєзнавчого напряму «САМ-89» вважає сприяння вихованню гідних громадян України, формуванню справжніх будівельників свого майбутнього.

Члени дитячої організації «САМ-89» за участю учителів, батьків, громадськості допомагають ліцеїстам усвідомити нерозривний зв’язок, єдність історії свого міста з історією та сьогоденням країни; відчути причетність до них кожної людини, кожної родини; визнати своїм найпершим обов’язком, честю стати гідним послідовником кращих традицій рідного краю; сприяють глибокому і всебічному вивченню яскравої, але непростої історії нашої Батьківщини, осмисленню її ролі на тлі європейської і світової культури, прилученню підростаючого покоління до духовної та історичної скарбниці свого народу.