Освітній проект «Я – харків’янин» об’єднує дітей, педагогів, батьків ідеєю формування національно-патріотичної свідомості та громадянської позиції учнів, спільної відповідальності за долю Харкова та України. У межах реалізації проекту ліцеєм організовано та проведено участь у міських конкурсах серед учнів за різними напрямами виховної роботи.

/Files/images/хар1.jpg

/Files/images/хар2.jpg

/Files/images/хар4.jpg

Ми вважаємо, що наше благополуччя знаходиться в наших руках і тільки від нас самих залежить, як ми будемо жити завтра. Своїм прикладом ми хочемо показати, що можна маленькою щоденною працею зробити наш Харків чистішим і красивішим. Ми небайдужі до свого міста та готові не тільки говорити, а й щось робити для нього. Наш основний принцип – почни з себе, і ми намагаємося своїм прикладом показати, що маленькими кроками можна досягти великої мети. Коли кожен з нас щодня робитиме навіть маленьку, але добру та корисну справу, то через якийсь час ми здивуємося, наскільки сильно змінився оточуючий світ. Там, де сьогодні встановили лавочку, а завтра посадили дерево, – через рік буде прекрасний парк! Замість того, щоб чекати допомоги від когось, давайте самі будувати своє майбутнє!

/Files/images/DSC_2202.JPG

На площі Свободи пройшов грандіозний флешмоб «Діти Харкова за мир», організований до Дня захисту дітей, в якому взяли участь учні Харківського ліцею № 89.

/Files/images/13327407_287129668298912_7893409132841649947_n.jpg

/Files/images/13307312_287129504965595_8740860833360461282_n.jpg

Для того щоб наше місто було найчистішим, ми організовуємо власні суботники, беремо участь у всеукраїнських суботниках, а найголовніше дбаємо про чистоту території закладу та прилеглої території щодня.

/Files/images/суб.jpg

/Files/images/суб2.JPG

/Files/images/суб3.JPG

/Files/images/суб4.JPG

/Files/images/суб6.JPG

Для того щоб кожна дитина любила і пишалася найпрекраснішим містом України, ми організовуємо зустрічі учнів з видатними земляками, проводимо виховні години за темами «Рідний край кохати – в поезії прославляти»; «Для слави, добра, народу, в ім’я його свободи»; різноманітні заходи, на яких розглядається історія Слобожанщини, конкурси малюнків тощо.

Найяскравішою подією 2015/2016 н. р. вважаємо відкритий районний фестиваль дитячої творчості «Україна. Харків. Ми», який було проведено у вересні 2015 року в сквері по вул. 23 Серпня і який відвідали більш ніж 3,5 тисячі харків’ян.

/Files/images/афишаааа.jpg

/Files/images/фест 3.jpg

/Files/images/фест1.jpg

/Files/images/фест2.jpg

/Files/images/фест4.jpg

/Files/images/фест3.jpg

Наш фестиваль ще зовсім молодий, адже народився у 2015 році. Ідея проведення такого фестивалю прийшла до учнів Харківського ліцею №89 давно. Мрія учнів про фестиваль втілилась у реальність завдяки ініціативі організації ліцейського самоврядування «Союз Активної Молоді-89» та за підтримки директора ліцею Світлани Володимирівни Кіриченко. На фестивалі дитячої творчості сяяли маленькі зірочки та юні сузір’я, талановиті й сміливі.