• Ви знаходитесь тут:

• Дистанційне навчання
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
(Наказ Міністерства освіти і науки України № 466 від 25.04.2013р., (зі змінами) зареєстрований в Міністерстві юстиції України за № 703/23235)

Зміни до Положення про дистанційне навчання

Дистанційне навчання - новий засіб реалізації процесу навчання, в основу якого покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без безпосереднього, особистого контакту між викладачем і учнем.
Сутність дистанційного навчання /Files/images/дист..jpg

Наслідком процесу інформатизації суспільства та освіти є поява дистанційного навчання як найбільш перспективної, гуманістичної, інтегральної форми освіти, орієнтованої на індивідуалізацію навчання.

Передумовами розвитку дистанційного навчання є:

- бурхливий розвиток інформаційних технологій;
- неперервне зниження вартості послуг на підключення та використання глобальної мережі Інтернет, її ресурсів і сервісів;
- суттєве поглиблення процесів упровадження інформаційних технологій в освітню практику;
- значне поширення засобів комп’ютерної техніки серед населення.

План заходів ХЛ №89 щодо впровадження дистанційного навчання на 2016/2017 н.р.

Інформація про можливість отримання дистанційної підготовки учнів та вчителів з різних дисциплін.

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Інтернет-Університет Інформаційних Технологій

Увага! Перелік безкоштовних дистанційних курсів Інтернет університету інформаційних технологій, які допоможуть педагогічним працівникам Харківського ліцею № 89 отримати нові знання та підвищити кваліфікацію з питань ІКТ:

Intel "Обучение для будущего"

Microsoft Word 2007 для начинающих (авторы: С.В. Бондаренко, М.Ю. Бондаренко)

Також додаткову інформацію ви отримуєте на сайті Комунального вищого навчального закладу «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» та сайті Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.