• Ви знаходитесь тут:

• Соціальний захист

Соціальний захист учнів

/Files/images/Untitled11.png Охорона дитинства – система державних та громадських заходів, спрямованих на забезпечення повноцінного життя, всебічного виховання і розвитку дитини та захисту її прав.

В навчальному закладі повинні постійно проводитись дослідження з метою виявлення дітей соціально незахищених категорій, а саме:

/Files/images/Untitled12.png

/Files/images/litseyskie_sobyitiya/Untitled13.png

Дитинство – найважливіший період у становленні особистості. Саме тоді людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить доля кожної людини і розвиток суспільства загалом.

Немає, на жаль, шкільних навчальних закладів, де не навчалися б діти з незахищених категорій. Держава надає таким родинам, де виховуються такі діти, грошову та іншу допомогу. Але цим дітям, родинам, які їх виховують, потрібна ще й педагогічна та соціально-психологічна допомога.

/Files/images/банер.gif

Заходи щодо соціального захисту і захисту прав та інтересівдітей, позбавлених батьківського піклування

Заходи з попередження правопорушень

План спільних заходів

Рада з профілактитки правопорушень

Соціальний паспорт Харківського ліцею № 89

Правова освіта та правове виховання

Інформаційні банери щодо захисту прав дитини

Графік консультацій соціального педагога Харківського ліцею № 89
Палєнової Світлані Олександрівни: вівторок - п'ятниця з 11.00 до 15.00 тел. 343-73-33;
Телефон довіри Департаменту освіти Харківської міської ради 764-22-39 працює щодня з 8.00 до 22.00
Зміст діяльності соціального педагога