• Ви знаходитесь тут:

Завершилася І науково-практична конференція «ДОСЛІДЖУЄМО СВІТ РАЗОМ»

2024-04-17

/Files/images/vroklub/konferets/конф заверш.jpg
У ХЛ № 89 завершилася І науково-практична конференція «ДОСЛІДЖУЄМО СВІТ РАЗОМ»
Ми побачили талановитих, працьовитих, креативних, вольових, зацікавлених дослідників, які хвилювалися, помилялися, сумнівалися, але боролися. Хтось виборов призове місце – у когось перемоги ще попереду! Але головний приз отримав кожен: діти відчули смак наукового пошуку та набули нового досвіду, який поступово приведе кожного з них до своєї великої мети.
Ми ще у процесі аналізу, моніторингу, підбиття підсумків. Але вже зараз впевнено можемо стверджувати, що захід мотивує до досліджень та навчання взагалі, сприяє популяризації пошуку, налагоджує партнерські стосунки дітей та вчителів, допомагає у визначенні власних наукових інтересів, стимулює бажання поглиблено вивчати окремі предмети не тільки дітей, які захищали наукові роботи, а й усіх учнів 5-7-х класів, які були присутні на конференції.
Радіємо тому, що у ліцеї, всупереч війні та дистанційному навчанню, започатковано нову традицію